Улюблена пісня “Детка, это Днепр!”

Спільний проект Театру КВН ДГУ (Кабаре “Веселий песецЪ'”) та Бориса Філатова: “Детка, это Днепр!” став дуже популярним серед жителів Дніпра, по всій Україні і далеко за її межами. Придумали цю пісню і кліп артисти Театру КВН ДГУ в 2014 році. Спонукали до написання цієї пісні разючі зміни, які відбулися в місті та з громадянами.

Пісню назвали “Детка, это Днепр!”. Зокрема, в ній йдеться про те, що Дніпропетровськ став швидкою допомогою для всієї країни в непрості часи. Як тільки пісня була готова, зняли кліп. У ньому крім акторів знялися місцевий рабин, футболіст, лікар і рядові дніпропетровці.

“Неофіційний гімн Дніпра. Міста, який бродив по пустелі 23 роки і, нарешті, видавив із себе раба”, – написав на своїй сторінці в Facebook мер міста Борис Філатов.

Авторський текст написали автори “Театру КВН ДГУ” (Кабаре “Веселий песец'”): Григорій Гельфер та Євген Гендін і був покладений на мелодію спірічуел “Go down Moses”.

Як тільки кліп оприлюднили в YouTube, менш ніж за добу з моменту публікації кліп зібрав пости 50 тисяч переглядів.

Режисер, оператор: Евген Вагнєр

Режисер монтажа: Олександр Ходак

Аранжировка та фонограма: Олександр Паніотов

Звук: Андрей Турик, Вадим Сильничий, Юрій Богуславський

Директор: Тетяна Альошина

Актёры: Євген Чепурняк, Ілона Солянік-Голубенко, Володимир Кольцов, Юрій Богуславський, Генадій Колесник, Олександр Сєргєєв, Андрій Євсєєнко, Владислав Шмідт, Вадим Сильнічий, Вадим Почуєв.

Учасники проекту дякують за участь і підтримку: професора, чл.-кор. НАН України В.П.Моторного, гл.врач Обласної лікарні ім.Мечникова С.А.Риженко, капітана ФК «Дніпро» Руслана Ротаня, мера города Бориса Філатова, Головного рабина Дніпропетровська Шмуеля Камінецького, Бориса Брагінського, Юрія Берези, Штаб Національної захисту Дніпропетровської обл., Piano Extremist-а, Сергія Фомкина (за відеоматеріали), Влада Завацького і всіх дніпропетровських «ультрас» І, звичайно ж усіх земляків-Дніпропетровців!

 

Залишити відповідь