Гала-концерт та нагородження переможців конкурсу «Пісні про Дніпро»

8 вересня 2018р., під час святкування Дня міста, у Дніпрі відбувся гала-концерт пісенного конкурсу «Пісні про Дніпро»

Ще на початку літа стартував конкурс на кращу пісню про рідне місто – «Пісні про Дніпро». Ідея конкурсу полягала в тому, щоб усі талановиті жителі міста мали змогу передати свою любов до Дніпра у пісні, у пісні новій, сучасній, пісні, яка асоціюється саме з Дніпром. Організаторами конкурсу виступили департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Художня рада при міському голові та Благодійний фонд «Культурна столиця».

Найкращі композиції про місто пролунали на Січеславській Набережній, на сцені біля ресторану «Горець». Саме ці пісні відзначило журі конкурсу, який проводився влітку у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

«Дніпро заслуговує на хороші пісні. У цьому місті є талановиті люди, які змогли б їх створити. Тому я ініціював проведення цього конкурсу. Головне завдання було в тому, щоб люди змогли через пісні висловити любов до свого рідного міста та щоб у них з’явилася можливість вийти на сцену і заспівати», – розповів голова Художньої ради при міському голові Дніпра Григорій Гельфер.

 

 

 

Залишити відповідь